Trochę

O mnie

Michał

Przywiązanie do szczegółów

Moje podejście pozwala mi tworzyć perekcyjne projekty

Jestem profesjonalistą, który dzięki byciu również perfekcjonistą przywiązuje wagę nawet do najmniejszych szczegółów. Dzięki temu moje realizacje pozbawione są jakichkolwiek wad i niczego im nie brakuje. Jeśli jesteś zaintereswoany wspaniałym projektem, zaplanowanym z głową, dopracowanym nawet do najmniejszych szczegółów jestem do Twojej pomocy!

Zwycięzca wielu nagród projektanckich

Cześć, mam na imię Michał

Specjalizuję się w projektowaniu wnętrz i tworzeniu nowych mebli

Wiem, że czasami brakuje na rynku odpowiedniego mebla, który idealnie wpasowałby się w moją koncepcję.  Z tego właśnie względu zdecydowałem się na tworzenie własnych projektów mebli, na naukę tego jak robić to dobrze i skutecznie, a teraz dzięki tej wiedzy mogę się wyróżnić na tle innych projektantów, którzy niestety muszą bazować na elementach już dostępnych na rynku.

Dzięki temu moje projekty są unikatowe i niepowtarzalne. Kolejnym ważnym aspektem mojej pracy są wysokie umiejętności graficzne dzięki czemu już na etapie tworzenia projektu mogę w zasadzie 1:1 pokazać moim klientom jak będzie wyglądało ich przyszłe wnętrze. W ten sposób unikam ewentualnych nieporozumień wynikających właśnie z różnic pomiędzy tym, co najpierw było prezentowane wirtualnie, a później zostało przeniesione do rzeczywistości.